Oferta rozszerzona

Oxford Office to nie tylko prosty wynajem doskonałych przestrzeni biurowych. To również usługi, które pozwolą wprowadzić Twoją firmę w przyszłość. 

Wynajmij biuro w 5 min. Sprawdź nasze najnowsze pakiety usług, które przygotowaliśmy w myśla o Tobie.

Dołącz do rodziny OXFORD OFFICE

Usługi dodatkowe

Zobacz co jeszcze dla Twojego biura oferuje Oxford Office

Stanowiska pracy

Stanowiska pracy

Stanowiska pracy

Oferta Oxford Office przewiduje wynajem 900 metrów kwadratowych przestrzeni biurowej, która składa się na 25 w pełni wyposażonych pokojów. Każdy z nich posiada od dwóch do sześciu samodzielnych stanowisk pracy umeblowanych ergononiczymi sprzętami biurowymi. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość wynajęcia wymaganej liczby pomieszczeń na elastycznie zmieniający się czas najmu. 

Hot-desk

Hot-desk

Hot-desk

Hot desk to forma zarządzania przestrzenią biurową, która nie tylko pozwala na redukcję kosztów związanych z zapewnieniem miejsc pracy dla zatrudnionych, ale również umożliwia stworzenie systemu pracy maksymalnie wykorzystującego dostępną przestrzeń oraz umiejętności pracowników. Pozwala to nie tylko na niesamowite ograniczenie wydatków związanych z przestrzenią biurową, ale również wprowadzenie firmowych struktur w nowoczesne rozwiązania. Coraz większa liczba firm wykorzystuje hot desk jako alternatywę do ponoszenia wielkich kosztów związanych z wynajęciem powierzchni. Oxford Office może zapewnić nie tylko doskonałe warunki pracy, ale wiedzę i pomoc we wprowadzeniu pracowników w korzystanie ze sprawdzonych i skutecznych metod. 

Adres wirtualny

Adres wirtualny

Adres wirtualny

Prowadzenie dzialałności gospodarczej może, aczkolwiek nie musi, być kosztownym przedsięwzięciem. Między innymi dlatego od niemal dwudziestu lat coraz większą sławę i popularność zdobywa rozwiązanie wirtualnych biur. Ze względu na chęć obniżenia kosztów, wiele firm decyduje się na rejestrację swojej działalności w wirtualnych biurach, otrzymując w ramach elastycznego abonamentu nie tylko prestiżowy adres, ale również przestrzeń biurową, która w ramach potrzeb zostanie dopasowana do wymagań Klienta. Oferujemy nie tylko prestiżową lokalizację, ale pakiet innych usług, które pozwolą na korzystanie ze wszystkich rozwiązań biznesowych pod jednym adresem. 

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy

Oxford Office to nie tylko nowoczesne rozwiązania przeniesione na polski rynek. To również oferta dla przedsiębiorców dokładnie sobie zdających sprawę ile potrzebują czasu na wykonanie danego zadania. Wynajem krótkoterminowy został stworzony dla firm, które nie potrzebują na stałe miejsca do pracy w Warszawie. Wygodna lokalizacja Oxford Office nie będzie w tym wypadku zaletą tylko i wyłącznie dla mieszkańców stolicy, ale również dla delegacji firm z innych miast.

2 sale konferencyjne

2 sale konferencyjne

2 sale konferencyjne

Sale konferencyjne to konstytutywne pomieszczenie każdego obiektu biurowego. Oxford Office zapewnia swoim Klientom dostęp do dwóch sal konferecyjnych. Każda z nich jest w pełni wyposażona oraz przygotowana jako miejsce, gdzie można poprowadzić szkolenia czy panele dyskusyjne. Dodatkową korzyścią dla wszystkich nowoczesnych przedsiębiorców, korzystających już z oferty Oxford Office w zakresie hot desk czy wirtualnego adresu, jest możliwość wynajęcia sal konferencyjnych godzinowo, stricte pod dane spotkanie czy szkolenie. 

Przyjdź i przekonaj się jakie możliwości daje Ci nasza firma

>PRACOWNIKÓW

0

PRACOWNIKÓW

>MIEJSC PRACY

0

MIEJSC PRACY

>POMIESZCZEŃ DO WYNAJĘCIA

0

POMIESZCZEŃ DO WYNAJĘCIA

>METRÓW POWIERZCHNI

0

METRÓW POWIERZCHNI

OXFORD OFFICE

ul. Królewska 18
00-103 Warszawa
biuro@oxfordoffice.pl
kom. +48 575 330 233
tel.   +48 22 255 68 68