OXFORD OFFICE

Nowoczesna praca wymaga nowoczesnych warunków. Kierując się taką zasadą, stworzyliśmy dla Państwa w Oxford Office nowoczesną przestrzeń biurową, która nie tylko pozwoli Państwa pracownikom na wykorzystanie do maksimum swojej produktywności, ale również zapewni im komfortowe możliwości relaksu. 

Doskonale znając współczesny model pracy w nowocześnie zarządzanych przedsiębiorstwach, pragnęliśmy stworzyć dla naszych Klientów jak najlepsze warunki do rozwijania swojej działalności. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z przestrzenią biurową pozwoliło nam na precyzyjne określenie wymagań większości pracowników i na tej podstawie, zaprojektowanie biura, które będzie spełniało każde z nich. Oxford Office to miejsce, w którym wszystko jest zorganizowane pod pracownika i jego efektywność. 

about_us_img1
Nowoczesność jest dla nas priorytetem. Nie tylko pod względem projektowania przestrzeni biurowej, ale zapewnieniu Państwu jak najbardziej dogodnej lokalizacji.

 

Okolice Placu Grzybowskiego po trwającej w latach 2009-2011 rewaloryzacji stały się jedną z najbardziej prestiżowych miejsc Warszawy. Bliskość zarówno ścisłego centrum miasta, jak i terenów zielonych sprawia, że Oxford Office należy do najpiękniejszych lokalizacji, jakie można sobie wyobrazić dla Państwa przedsiębiorstw.

Dobrze wiedząc, że sama lokalizacja nie zapewni niezwykłego komfortu pracy, chcieliśmy zapewnić Państwu jak najlepsze warunki biurowe. 

 

Kierując się profesjonalizmem popartym wieloletnim doświadczeniem, dbamy o to, by przedsiębiorstwa naszych klientów mogły funkcjonować bez zakłóceń w jak najbardziej komfortowych warunkach. Stąd właśnie umieszczenie Oxford Office na piątym piętrze nowoczesnego biurowca, zapewnienie pracownikom podziemnych miejsc parkingowych, tarasu do chwil relaksu oraz ergonomicznie i estetycznie urządzonych biur. 

about_us_img2

Przyjdź i przekonaj się jakie możliwości daje Ci nasza firma

>PRACOWNIKÓW

0

PRACOWNIKÓW

>MIEJSC PRACY

0

MIEJSC PRACY

>POMIESZCZEŃ DO WYNAJĘCIA

0

POMIESZCZEŃ DO WYNAJĘCIA

>METRÓW POWIERZCHNI

0

METRÓW POWIERZCHNI

OXFORD OFFICE

ul. Królewska 18
00-103 Warszawa
biuro@oxfordoffice.pl
kom. +48 575 330 233
tel.   +48 22 255 68 68