Królewska 18

Budynek biurowy Królewska zlokalizowany jest w Centrum Biznesowym Warszawy (CBD). Tutaj znajdują się najbardziej prestiżowe biurowce w Warszawie. Gwarantuje to nie tylko prestiż, ale i wysoką pozycję każdego przedsiębiorstwa mającego tutaj swoją siedzibę. 

Królewska 18

Projekt biurowy Królewska 18 to dwanaście kondygnacji w najwyższym standardzie. Wybudowany w ciągu dwóch lat biurowiec projektu Ernsta Hoffmana to piękny przykład nowoczesnej architektury, która łączy funkcjonalność z postindustrialną estetyką. 

Budynek znajduje się w prestiżowej dzielnicy biurowej Warszawy z łatwym dostępem do węzłów komunikacyjnych oraz lokali usługowych. To nie tylko dogodna lokalizacja ułatwia życie pracownikom firm mających swe siedzibę na Królewskiej 18, ale również znakomicie zaprojektowane funkcjonalności budynku. Trzy kondygnacyjny podziemny parking umożliwia łatwy dostęp do miejsca pracy, które w okolicy jest rozpoznawalne dzięki ciekawej bryle oraz rozwiązaniom pozwalającym pracownikom w pełni korzystać z możliwości budynku. 

Biurowiec został zaprojektowany z uwzględnieniem planu na zachowanie jak największej efektywności energetycznej ze standardami LEED. Wszystkie powierzchnie biurowe budynku spełniają wymagania klasy AA. 

1

Zalety lokalizacji

01Centrum Warszawy

W dobie społeczeństwa informacyjnego, czas jest niezwykle istotny nie tylko z zawodowego punktu widzenia, ale również biorąc pod uwagę prywatne zajęcia. Centrum Warszawy jest miejscem, z którego można bardzo szybko dotrzeć niemal w każdy zakątek stolicy. W związku z czym, niezależnie czy wykonujemy zawodowe obowiązki, czy załatwiamy własne sprawy w drodze do domu, lokalizacja Oxford Office działa na naszą korzyść. 

Centrum Warszawy

02Łatwy dojazd

Pod względem lokalizacji, Oxford Office znajduje się w jednym z najlepszych miejsc w Warszawie. Bliskość zarówno głównych szlaków komunikacyjnych, jak i środków komunikacji miejskiej umożliwia pracującym na Królewskiej 18 szybki i wygodny dojazd. Dodatkową zaletą jest podziemny parking na ponad czterdzieści miejsc. 

Łatwy dojazd

03Rozwinięta sieć lokali

Pod względem lokalizacji, jedną z zasadniczych zalet Oxford Office jest jego bliskość do wielu okolicznych lokali usługowych. Prowadzi to do sporej oszczędności czasu, zarówno pod względem realizacji zadań zawodowych, jak i prywatnych. 

Rozwinięta sieć lokali

OXFORD OFFICE

ul. Królewska 18
00-103 Warszawa
biuro@oxfordoffice.pl
kom. +48 575 330 233
tel.   +48 22 255 68 68